Ford Puma
1.0 EcoBoost Hybrid | DEMO ! | Apple Carplay/Android auto Adaptive cruise control Elektrische achterklep Camera Sensoren
Direct kopen, basisprijs: € 29.990,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.990,-
LEASEPRIJS: € 421,92 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.119,83 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Puma |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 EcoBoost Hybrid | DEMO ! | Apple Carplay/Android auto Adaptive cruise control Elektrische achterklep Camera Sensoren |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 31 maart 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 6.330 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 421,92 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.990,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KDX-88-K |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 114 kw / 156 pk |
| Laadvermogen: | 562 kg |
| Gewicht: | 1.273 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.835 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 675 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 17"
- navigatiesysteem full map
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterspoiler
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- cruise control
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- grootlichtassistent
- hemelbekleding donker
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor adaptief
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportonderstel
- sportstoelen
- sportstuur
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- verkeersbord detectie
- vervolgbotsing preventie
- verwarmde voorruit
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor